Kulturalnia jest autorskim projektem

Patronaty Kulturalni

Misia FF w BASENie

2013-12-09

Klub Basen z niezwykłą przyjemnością zaprasza 11 grudnia na koncert promujący pierwszą solową płytę Misi FF. Nowy album swoją premierę miał 21 października, a znana do teg pory z działalności w grupie Très.b. artystka po raz pierwszy zaprezentowała się w innej odsłonie. Za całokształt nagrania muzycznego odpowiedzialny jest Leszek Biolik (znany chociażby z produkcji albumu Lake and Flames zespołu The Car Is On Fire ).

Przypomnijmy, że Misia to laureatka nagród: Fryderyk 2011 w kategorii fonograficzny Debiut Roku, Paszport Polityki 2012 w kategorii Muzyka Popularna, Plebiscyt „Ale Sztuka 2012”, wybrana przez magazyn ELLE do „O nich będzie głośno 2012”. Jest także aktywną dziennikarką: prowadzi audycję autorską w Polskim Radiu RDC. Publikuje w wielu polskich i zagranicznych tytułach. Jest absolwentką University of Maastricht, Berklee College of Music i Collegium Civitas.

11.12 Start: 20:00 Bilety: 30/35 pln

Kulturalnia ma dla Was 2 pojedyncze zaproszenia na to wydarzenie. Aby wziąć udział w konkursie, należy przesłać na adres konkursy@emsa.waw.pl, swoje imię, nazwisko, wydział, rok studiów i numer telefonu w tytule podając hasło BASEN. Na zgłoszenia czekamy do jutra ( 10 grudnia

.

Subskrybuj newsletter Kulturalni:

fb