Kulturalnia jest autorskim projektem

Patronaty Kulturalni

RestauracjeJOLI BORD 33 - kulinarne inspiracje na Żoliborzu JOLI BORD 33 to przepyszne miejsce, trochę w nowojorskim klimacie. Przez żołądek do serca - z pewnością rozkochacie się w serwowanych tu smakach. Kuchnia inspirowana jest różnymi stronami świata, na bardzo dobrym poziomie. Rano można zjeść śniadanie na niewielkim tarasie, wieczorem lokal przybiera inne barwy i zyskuje miejski klimat. Wielki bar, na którym w słoikach, słoiczkach i koszykach wystawiono pełno smakowitości, kusi żeby podejść i czegoś skosztować. Świeżo, smacznie i pięknie.


Tandoor

Kuchnia indyjska - to rozumie się samo przez się, ale jeśli ktoś jeszcze nie próbował to gorąco namawiam do nadrobienia zaległości. Restauracja Tandoor przeszła całkiem niedawno remont wnętrza i przyciąga atrakcyjnym, nowoczesnym aczkolwiek wciąż indyjskim wystrojem.


Manekin

Słynna naleśnikarnia już otwarta w Warszawie. Będąc w Toruniu czy też Gdańsku niejednokrotnie zachodziłam do Manekina na pyszne naleśniki. Dowiedziawszy się otworzeniu warszawskiej filii w samym centrum miasta chybko poleciałam do Manekina.


Babalu

Restauracja Babalu, jako pierwsza restauracja w Warszawie - gdzie jesz ile chcesz. Czy warto? Przekonajmy się.


Trattoria Rucola

Italiano! Włoska pizza i wszystko jasne! Nie wyobrażam sobie aby jakikolwiek miłośnik włoskiej kuchni nie wpadł do Rucoli – nie ma lepszej pizzy na gastronomicznej mapie Warszawy!


   Strona 1 z 1 stron   

Subskrybuj newsletter Kulturalni:

fb