Kulturalnia jest autorskim projektem

Patronaty Kulturalni

my'o'my

2012-03-15


Skandynawia w polskim wydaniu. Połączenie surowej, wszechobecnej bieli z poduchami w ciepłych odcieniach. Dwupiętrowa kawiarnia usytuowana jest w samym centrum miasta, choć trzeba się trochę natrudzić, aby trafić.

W środku nie ma zbyt dużo miejsca – kilka stolików na krzyż - pomieszczenie jest niezwykle wąskie, ale paradoksalnie mieści się sporo osób – stąd też może ten klimat. Brak przestrzeni rekompensuje działający letnią porą ogródek. My'o'my to miejsce spotkań ludzi ze środowiska artystycznego – zdarzyło mi się tu spotkać znane osobowości.

Przejdźmy do meritum – menu – kubki smakowe szaleją! Nie mogę się rozpisywać na ten temat, bo od razu robię się głodna – musicie po prostu to sprawdzić. Powiem jedynie, że za każdym razem nie jestem w stanie przejść obojętnie obok domowych ciast – coś nie do opisania. Na uwagę zasługują też smaczne bajgle. Co ciekawe ceny naprawdę nie są wygórowane, zaryzykowałabym wręcz stwierdzenie, że są niskie jak na tak dobrą jakość.

Nie ukrywam, że jedynym, ale sporym minusem my'o'my jest obsługa – ludzie sprawiający wrażenie jakby znaleźli się tam przypadkiem, albo pracowali za karę, choć na przestrzeni roku zauważyłam korzystną zmianę. Mimo wszystko lokal godny uwagi. Polecam!

adres: ul. Szpitalna 8 (wejście od ul. Górskiego)
telefon: 22 826 19 16
strona www: my'o'my

Kamila Lipińska


Subskrybuj newsletter Kulturalni:

fb