Kulturalnia jest autorskim projektem

Patronaty Kulturalni

Galeria Funky

2012-02-20


Galeria Funky – raczkujące, ale z potencjałem miejsce koncertów, wernisaży i wieczorów tematycznych. Ustytuowane jest na Placu Zbawiciela, czyli w miejscu tętniącym nocnym życiem i wydarzeniami kulturowymi.

Przekraczając próg Galerii ukazuje się nam przestronny i nowoczesny bar, za którym widnieje nietuzinkowy mural. Znajdziemy tam świeżo upieczone ciasta, pyszne tarty zarówno owocowe jak i warzywne, kanapki i przekąski. Obsługa uśmiechnięta i pomocna. W zimowe dni rozgrzeją nas różnorodne, sypkie herbaty podawane w czajniczkach z filiżanką, a latem orzeźwią soki ze świeżo wyciśnietych owoców. Ceny są dość przystępne, jak na kieszeń studenta.

Na dolnym poziomie oprócz baru znajduję się kilka stolików. Na parapetach są miękkie, kolorowe poduszki - w sam raz na popołudniowe pogaduchy. W ciągu dnia przez przestronne, duże okna wpadają promienie słoneczne, a wieczorem ukazuje się klimat Placu Zbawiciela.

Schody na górę zaprowadzą nas w miejsce, gdzie choć na chwilę możemy zapomnieć o zgiełku życia codziennego zasiadając na wygodnej kanapie lub pufie z kawą w ręku, obserwując jednocześnie ludzi spacerujących po placu. Klimat dopełnia oświetlenie, dobra muzyka w tle i wiszące na ścianach obrazy.

Dla ludzi nierozstających się z internetem – dostęp do darmowego wi fi.

Niespodzianką jest przestronna damska toaleta z wielkim lustrem, abyś mogła zawsze sprawdzić swój perfekcyjny wygląd. Nie było mi dane zwiedzić męską ;)

Idealne miejsce na spotkanie po seansie w Lunie lub po zajęciach w Szpitalu na Marszałkowskiej.


adres: pl. Zbawiciela 2
godziny otwarcia: pon – niedz. :08:00-23:00
strona www: Galeria Funky
kontakt: 226292087

Kamila Lipińska


Subskrybuj newsletter Kulturalni:

fb