Kulturalnia jest autorskim projektem

Patronaty Kulturalni

"Co jest grane", czyli przegląd nowości kinowych ( 17.02.14- 23.02.14)

2014-02-18


Jesteście już naładowani pozytywną energią na nowy semestr? Zaległości kinowe nadrobione? Jeśli nie, to nic straconego! Na pewno znajdzie się jeszcze chwila na mały wypad do kina.

Niemalże obowiązkową pozycją, którą obecnie znajdziecie w repertuarze, jest „Jack Strong” w reżyserii W. Pasikowskiego. Bohater czy zdrajca? Kim tak naprawdę był pułkownik Kukliński? Jeśli chcecie poznać bliżej jego historię, nie czekajcie ani chwili dłużej. Film jest rewelacyjny, na pewno nie będziecie żałować !

„Her” to rozgrywająca się w Los Angeles w niedalekiej przyszłości historia Theodora (Joaquin Phoenix), uduchowionego i dość skomplikowanego faceta, który zarabia na życie pisząc innym przejmujące, osobiste listy. Kiedy poznaje „Samathę”, jego życie zaczyna się nieco komplikować i ulegać zmianom...

„Facet (nie)potrzebny od zaraz” to kolejna polska propozycja, tym razem dla fanów komedii romantycznych. Świetna obsada, duża dawka humoru i niebanalna historia o relacjach damsko- męskich. Porzucona przez chłopaka Zosia usiłuje odszukać wszystkich swoich poprzednich facetów i naprawić błędy przeszłości. Jak dalej potoczą się losy zdesperowanej dziewczyny? Zapraszam do kina!

Nadal macie okazję do obejrzenia drugiej części „Nimfomanki”, która swoją premierę miała pod koniec ubiegłego miesiąca. Poza tym w repertuarze macie jeszcze do wyboru film nominowany do Złotych Globów- „Sierpień w hrabstwie Osage” i „Złodziejkę książek”.

Pamiętajcie o licznych wejściówkach od sponsorów Kulturalni! Przekonajcie się, czy tym razem los się do Was uśmiechnie.


Subskrybuj newsletter Kulturalni:

fb